Horoskopi2 Mind Map
 
 
 
 

Horoskopi2 - Mind Map

1 years ago by: Flamur
 
 
 • Horoskopi
  • Koncepti
   • Dega e cila merret më studimin e pozitës së yjeve dhe planetëve
  • Klasifikimi i horoskopit
   • Bëhet në lidhje me 12 muajt e vitit
  • 6 shenjat e para të horoskopi
   • Dashi
   • Demi
   • Binjakët
   • Gaforrja
   • Luani
   • Virgjëresha
  • 6 shenjat e dyta të horoskopit
   • Peshorja
   • Akrepi
   • Shigjetari
   • Bricjapi
   • Ujori
   • Peshqit
  • Dega
   • Astrologjia
  • Shenjat më të fuqishme
Report abuse
More Maps by This User